Terrabox 180x90x60 cm Magaságyás Ezüst

Terrabox 180x90x60 cm Magaságyás Ezüst

29 890 Ft
Bevezető ár: 67 990 Ft -56%
Termékkód: 10032316
Terrabox 180x90x60 cm Magaságyás Ezüst
29 890 Ft ÁFÁ-val
Bevezető ár: 67 990 Ft -56%
  • Utolsó darabok a raktáron. Utolsó darabok a raktáron.
  • Kézbesítési idő: 2 - 3 munkanap
  • 14 napos elállási jog

Fő jellemzők

  • Saját termés: nagyfelületű magasított ágyás virágok, fűszernövények és zöldségek termesztésére

  • Időjárásálló felület: 120 g/m² cinkelt alumíniumréteg, mely erősen ellenáll az időjárási hatásoknak

  • ökologikus termesztés: 970 liter űrtartalom a rétegelt rendszerben való termesztéshez, természetes komposzt trágyával

Termék leírása

Ízletes, friss és egyenesen a saját ágyásunkból: A magasított Blumfeldt High Grow Straight virágágyásnak köszönhetően magunk termeszthetjük a napi adag zöldséget a teraszon, udvaron vagy kiskertben.

Az optimális termesztési feltételek lehetővé teszik a paradicsomok, édes eprek, ropogós cukkinik és aromás fűszernövények gyors és egyszerű növekedését. évelő növények és egész éves öröm a kertészkedésből: A keret stabil konstrukciója hullámos acéllemezből készült, speciális horganyzott alumíniumréteggel, amely növeli az ellenállóságot az időjárási hatásokkal szemben. Az ágyás így egész évben be van biztosítva minden időjárással szemben.

Szemet gyönyörködtető látvány és az ízlelőbimbók egészséges megörvendeztetése: A Blumfeldt High Grow Straight magasított ágyás optimális feltételeket teremt a növekedéshez, biztosítja a gazdagabb termést a klasszikus ágyásokhoz képest. Az állva végzett munka ráadásul kíméli a hátat, és lehetővé teszi, hogy hosszabb időt töltsünk az ágyás mellett. A 60 cm-es magasság ráadásul akadályt is jelent az egyes kártevőknek, például a csigáknak. A 970 literes űrtartalom lehetővé teszi a humusszal rétegelt termesztést, így komposztálóként is használható: elég a zöld hulladékot a rétegek közé helyezni - ez nem csak a talajlazító földigilisztákat vonzza, hanem friss tápanyagot juttat a földbe.

A növekedés ideje: A Blumfeldt High Grow Straight magasított ágyásnak köszönhetően mindenki felfedezheti magában a kertészt.

Választható színek: ezüst, bézs (10032317 számú termék)

Tulajdonságok

  • Leginkább zöldségek, például paradicsom, bab, cukkini vagy tök termesztésére alkalmas
  • Kerti szórakozás a gyerekek számára - eper termesztésére is kiváló
  • Virágágyás, mely a méhek menedéke lehet
  • Anyag: hullámos acéllap
  • Anyag vastagsága: 0,6 mm
  • Rozsdamentes acél csavarok
  • Egyszerűen és gyorsan összeszerelhető
  • Szín: ezüst
Termékkód: 10032316

Méretek és műszaki adatok

  • Méret: kb. 180 x 60 x 90 cm (SZxMxM)
  • Tömeg: kb. 19 kg

Csomag tartalma

  • 1 x magaságyás
  • Illusztrált összeszerelési útmutató

Szállítási feltételek

Utolsó darabok a raktáron.

Kézbesítési idő: 2 - 3 munkanap

Vásárlói értékelések
8 értékelés

Ezekről a termékekről még nem írtak recenziót

Vásárlói vélemények más országokból
Ellenőrzött értékelés 31/01/2026

Hochbeet ist schwer aufzu bauen, wird im Frühjahr erst bepflantz,.ich würde es aber wieder kaufen

A magaságyást nehéz összeszerelni, és csak tavasszal ültetik be, de újra megvenném.

Ellenőrzött értékelés 23/01/2026

Alles gut leider fehlen 8 Schrauben mit Zubehör, ich habe mich diesbezüglich mit dem Verkäufer in Verbindung gesetzt und hoffe jetzt, dass diese Schrauben geliefert werden können, ansonsten ist es nicht gut, da 8 Verschraubungen sonst fehlen und die Stabilität dann nicht garantiert werden kann...

Minden rendben van, sajnos 8 csavar és tartozék hiányzik. Felvettem a kapcsolatot az eladóval ezzel kapcsolatban, és remélem, hogy ezeket a csavarokat ki tudják szállítani; egyébként nem jó, mivel 8 csavar hiányzik, és a stabilitás nem garantálható.

Ellenőrzött értékelés 01/11/2025

Over time I have purchased 3 of these raised beds. Ideal height to work with and saves back bending.

Idővel hármat vettem ebből a magaságyásból. Ideális magasság a munkához, és nem kell görnyedni a hátamnak.

Ellenőrzött értékelés 25/09/2025

Für mich gute Qualität ist für wenig Platz im Garten zu empfehlen

Számomra a jó minőség ajánlott a kertben lévő kis helyekre.

Ellenőrzött értékelés 26/05/2025

Ein schönes Design und es hat die richtige Höhe.Das zusammen bauen ist sehr Einfach. Viele Schrauben. Es hätte etwas breiter sein können

Szép a kialakítása és tökéletes a magassága. Az összeszerelés nagyon egyszerű. Sok csavar van benne. Lehetett volna egy kicsit szélesebb.

Ellenőrzött értékelés 12/04/2025

Das Hochbeet ist top. Betreffend der zusammensetzung kann ich nur sagen dass es viele Schrauben sind aber alles einfach zu handhaben. Ging relatif schnell! Kann ich nur empfehlen. Der einzige negative Punkt, einige Teile hatten Schrammen. Da es aber ein Hochbeet, was Draussen steht, ist, war das für mich jetzt kein Problem.

A magaságyás nagyszerű. Az összeszereléssel kapcsolatban csak annyit tudok mondani, hogy sok a csavar, de minden könnyen kezelhető. Viszonylag gyorsan összeállt! Mindenképpen ajánlom. Az egyetlen hátránya, hogy egyes részeken karcolások voltak. Mivel azonban egy kültéri magaságyásról van szó, ez nekem nem jelentett problémát.

Ellenőrzött értékelés 26/03/2025

Cet espace de jardin présente des finitions correctes.Le modèle installé fait 1800x900x600.L'emballage carton correct de 930x665x60 (mm) et peut se porter aisément.Quelques fines bavures résultant des découpes sont perceptibles, sans danger particulier en utilisant des gants pour le montage.Placer les bavures à l'intérieur (coté terre), vers le bas (petit repli tôle en haut, grand repli en bas) ou neutralisées par l'assemblage (zone contact entre panneaux).Enlever les films protecteurs bleu avant l'assemblage pour plus de facilité.L'épaisseur des tôles galvanisées de 6/10ème conviennent et présentent une durabilité intéressante.La visserie est de qualité : M6 est une dimension qui convient parfaitement à cet usage sans risque de rupture au serrage manuel.J'ai ajouté une tige filetée M6 pour limiter la déformation au milieu des longueurs des bacs. Cette précaution n'est pas une obligation, si vous enterrez de 5 cm vos bacs, l'ensemble bénéficie d'une auto portance correcte.Personnellement, j'ai rajouté au fond un grillage galvanisé de maille 6,3x6,3 fil 0,6 fixé par la visserie des bacs. Ceci évitera l'accès des rongeurs par le dessous et facilite l'équerrage au moment de la mise en place.Procéder à l'assemblage sur une zone dégagée plane de préférence et non abrasive (caoutchouc ou carton plutôt que ciment).Compter entre 2 ou 3 heures de montage par bac, suivant l'organisation et les ajouts apportés.Si vous mettez en place plusieurs carrés de potager, prévoyez un schéma d'implantation pour des accès facilités. 50 cm de passage à pied entre 2 bacs et 70 cm pour une brouette.Il est préférable de placer la meilleure terre sur le dessus en laissant 5 cm de bordure visible en haut pour permettre le binage sans déborder.Prévoir également un accès, tout autour de préférence.Les prix indiqués datent du 30/01/2025 alors méfiez vous des offres de printemps qui fleurissent avec une augmentation de 30%.Je vous refais un retour dans 10 ans.À l'inverse, le carré VidaXL 100x100x85 avec serre est à éviter, il est fragile (tôle de 3/10ème), trop léger et assemblé avec des vis M4. Impensables en mécanique.Probablement hors d'usage dans 1 an.

Ez a kerti fészer igényes kidolgozással rendelkezik. A beépített modell mérete 1800x900x600 mm. A 930x665x60 mm-es kartoncsomagolás megfelelő méretű és könnyen hordozható. Néhány finom sorja látható a vágásokból, de kesztyű viselése esetén az összeszerelés során nem jelentenek különösebb veszélyt. Helyezze a sorjákat belülre (föld felőli oldalra), lefelé (kis hajtás felül, nagy hajtás alul), vagy semlegesítse azokat az összeszerelés során (a panelek közötti érintkezési terület). Az összeszerelés megkönnyítése érdekében az összeszerelés előtt távolítsa el a kék védőfóliákat. A 0,6 mm-es horganyzott lemez megfelelő vastagságú és tartós. A csavarok jó minőségűek: az M6-os méret tökéletesen megfelelő erre a célra, kézzel meghúzva nem törésveszélyes. A kaspók hosszának közepén egy M6-os menetes rudat is hozzáadtam a deformáció korlátozására. Ez az óvintézkedés nem kötelező; ha 5 cm mélyre elássa a kaspókat, az egész szerkezet kellően öntartó lesz. Én személy szerint egy réteg horganyzott dróthálót (6,3 x 6,3 mm, 0,6 mm-es drót) tettem az aljára, amit a kaspó csavarjaival rögzítettem. Ez megakadályozza, hogy a rágcsálók hozzáférjenek az alsó részhez, és megkönnyíti a kaspók derékszögű beállítását a telepítés során. A kaspókat tiszta, sík és lehetőleg nem koptató felületen szerelje össze (gumi vagy karton előnyösebb a cementnél). Szánjon 2-3 órát az összeszerelésre kaspónként, az elrendezéstől és az esetleges kiegészítésektől függően. Ha több magasított ágyást telepít, tervezzen olyan elrendezést, amely könnyen megközelíthető. Két magasított ágyás között 50 cm szabad hely legyen gyalogosan, és 70 cm egy talicskának. A legjobb, ha a legjobb minőségű földet helyezi a tetejére, tetején 5 cm-es szegélyt hagyva, hogy a gyomlálás ne folyjon túl. Biztosítsa a hozzáférést is, lehetőleg minden irányban. A feltüntetett árak 2025. január 30-iak, ezért óvakodjon a tavaszi ajánlatoktól, amelyek gyakran 30%-os áremelkedéssel járnak. 10 év múlva frissítem a kínálatot. Ezzel szemben a VidaXL 100x100x85 cm-es üvegházas magaságyást kerülni kell; törékeny (3/10 mm-es lemez), túl könnyű, és M4-es csavarokkal kell összeszerelni. Mechanikailag elképzelhetetlen. Valószínűleg egy éven belül használhatatlanná válik.

Ellenőrzött értékelés 19/03/2025

Sehr einfache Montage und alle Bohrungen sind passend.Keine Bleche verbogen und alle Schrauben Muttern und Unterlegscheiben sind vorhanden. Zu guter letzt: Schönes Hochbeet und das Preis- Leistungsverhältnis stimmt auch. Über die Haltbarkeit lässt sich allerdings noch nichts sagen.

Nagyon könnyű összeszerelni, és minden furat tökéletesen illeszkedett. Egyetlen fémlemez sem hajlott meg, és minden csavar, anya és alátét a csomagban volt. Végül, de nem utolsósorban: gyönyörű magaságyás, és az ár-érték arány kiváló. A tartósságáról azonban még túl korai lenne nyilatkozni.