[Használt] AeroClean páraelszívó 60 cm
Használt

[Használt] AeroClean páraelszívó 60 cm

Használt
70 200 Ft ÁFÁ-val
Termékkód: 53046467
-15%
Kód: XMAS15
Kuponnal: 59 670 Ft
Felhasználási feltételek
A kód az adott termékre használható fel. Fenntartjuk a jogot az ajánlat bármikori módosítására vagy visszavonására előzetes értesítés nélkül. Érvényessége: .
AeroClean páraelszívó 60 cm
70 200 Ft ÁFÁ-val
Rendelkezésre áll más állapotban is
  • Utolsó darabok a raktáron. Utolsó darabok a raktáron.
  • Kézbesítési idő: 4 - 6 munkanap
  • 14 napos elállási jog

Állapot - elfogadható: Visszaküldött áru enyhe kopásnyomokkal

Egy ügyfél által tesztelt vagy rövid ideig használt termék. A terméken csak enyhe kopásnyomok, például karcolások lehetnek. Az eredeti doboz enyhén sérült vagy átcsomagolt lehet. A termék minden eredeti funkciója működik, és a terméket teszteltük is. A termékre 2 év garanciát vállalunk.

Fő jellemzők

  • Hatékony zsírleválasztás: A leválasztó szűrő biztosítja a zsír és az olaj maximális leválasztását, és növeli az elszívott levegő áramlását

  • Erőteljes Boost üzemmód: Az akár 721 m³/h légáramlással a Boost üzemmód különösen gyorsan eltávolítja az intenzív szagokat és gőzöket

  • Energiatakarékos motor: A 120 W-os egyenáramú motor a nagy teljesítményt A++ energiahatékonysággal kombinálja a kompromisszumok nélküli fenntartható főzés érdekében

Tulajdonságok

  • Levegőáram: 312,1 - 649,9 m³/h, Boost 721 m³/h-ig

  • Motor teljesítménye: 120 W

  • Energiahatékonyság: A++

  • Szűrő: 2 szűrő rozsdamentes acél terelőlapokkal és 2 aktívszén szűrő

  • Zsírszűrő hatékonysági osztály: D

  • Folyadékok dinamikus hatásfoka: A osztály

  • Világítási hatékonyság: A osztály

  • Világítás: LED, 2 x 1,5 W, színhőmérséklet 3800 K - 4200 K

  • Különleges funkciók: Boost üzemmód, automatikus kikapcsolás (5 perc)

  • Légelszívás: légelszívás és aktívszén szűrő

  • 3 teljesítményszint + Boost

  • Szolgáltatás: gombok

  • Zaj: 52 dB (min), 66 dB (max), 68 dB (Boost)

  • Csatlakozás: 230 V / 50 Hz

  • Védelmi osztály: IPX3

  • Energiafogyasztás: 27 kWh/év

Termékkód: 53046467

Méretek és műszaki adatok

  • Méretek: 60 x 34 x 50 cm (Sz x M x M)

  • Kémény: 520 - 920 mm állítható magasság

  • Szívócső átmérője: Ø 15 cm

  • Tömeg: 12,3 kg

  • Hálózati kábel: 150 cm, Schuko dugó

Csomag tartalma

  • 1 x páraelszívó

  • 2 x kéményfedél

  • 1 x aktívszén szűrő készlet (2 darab).

  • 1 x olajcsepptálca

  • 1 x szerelési anyag

  • Többnyelvű kezelési útmutató

Szállítási feltételek

Utolsó darabok a raktáron.

Kézbesítési idő: 4 - 6 munkanap

Vásárlói értékelések
1 értékelés

Ezekről a termékekről még nem írtak recenziót

Vásárlói vélemények más országokból
30/11/2025

Well, the product looks pretty nice and comes with 2 charcoal filters. After installation, it runs quite smooth, powerful, less noisy compare to my previous old umbrella style hood.

However, the installation process was a real pain. There was no drawing provided for marking the drilling holes. You have to install the first mount plate, put the hood on, then you can mark the rest of the holes and then take off the hoob for drilling holes again. The real issue was the wall plugs were bigger than the screws provided. I was lucky I had some bigger screws to secure the hood. Then the chimney required two little screws to attach to the mounting plate, but none of those screws could be used to fix the upper chimney to the ceiling. Once again, I searched my tool box and found two screws to secure the upper chimney. The whole package was lacking an adapter to split the exhaust to two sides for recirculation and would be nice to include the flexible aluminum duct.

Nos, a termék elég jól néz ki, és 2 szénszűrővel érkezik. A telepítés után elég simán működik, erőteljes, és kevésbé zajos, mint az előző, régi esernyőszerű páraelszívóm. A telepítési folyamat azonban igazi kínszenvedés volt. Nem volt rajz a furatok megjelölésére. Fel kell szerelni az első rögzítőlemezt, fel kell tenni a páraelszívót, majd be kell jelölni a többi furatot, és végül le kell venni a fejet az újbóli lyukak fúrásához. Az igazi probléma az volt, hogy a tiplik nagyobbak voltak, mint a mellékelt csavarok. Szerencsém volt, hogy voltak nagyobb csavarjaim a páraelszívó rögzítéséhez. Aztán a kéményt két kis csavarral kellett rögzíteni a rögzítőlemezhez, de ezek egyikével sem lehetett a felső kéményt a mennyezethez rögzíteni. Ismét átkutattam a szerszámosládámat, és találtam két csavart a felső kémény rögzítéséhez. Az egész csomagból hiányzott egy adapter, amely a kipufogót két oldalra osztaná a recirkulációhoz, és jó lett volna, ha van egy flexibilis alumínium cső is.