CTR-1 8 L 360 m3/h Léghűtő Fehér

CTR-1 8 L 360 m3/h Léghűtő Fehér

49 090 Ft
RRP: 85 990 Ft -42%
ÁFA-val
  • Fehér
  • 65 watt
Termékkód: 10029740
CTR-1 8 L 360 m3/h Léghűtő Fehér
49 090 Ft ÁFA-val
RRP: 85 990 Ft -42%
ÁFA-val
Rendelkezésre áll más állapotban is
  • Ez a termék újcsomagolt vagy kisebb csomagolási sérüléssel rendelkező tétel. A termék teljes működőképességét ellenőriztük. 2 év garanciát vállalunk.
    44 180 Ft
    RRP: 49 090 Ft
  • Egy ügyfél által tesztelt vagy rövid ideig használt termék. A terméken csak enyhe kopásnyomok, például karcolások lehetnek. Az eredeti doboz enyhén sérült vagy átcsomagolt lehet. A termék minden eredeti funkciója működik, és a terméket teszteltük is. A termékre 2 év garanciát vállalunk.
    41 725 Ft
    RRP: 49 090 Ft
  • Utolsó darabok a raktáron. Utolsó darabok a raktáron.
  • Kézbesítési idő: 1 - 2 munkanap
  • Expressz kiszállítás
  • 14 napos elállási jog

Fő jellemzők

  • Termékkategorizálás kép alapján a készülék teljesítményének összehasonlításával- Air cooler

  • Erőteljes, csendes és gazdaságos léghűtő - légáram 360 m³/h, zajszint csak 64 dB.

  • 4 az 1-ben készülék: léghűtő, párásító, ventilátor, és légtisztító egyben

Termék leírása

Alap funkciója egy intelligens ventilátor és klimatizáció kombinációja, amely bármikor biztosítja a hűsítően friss levegőt. A kifújt levegő hűtését a 8 literes tartályból való víz / jég párologtatásával éri el. A levegőhűtésen kívül a Klarstein CTR1 a klasszikus ventilátoroktól abban is eltér, hogy a levegőt párásítja, tisztítja, ionizálja, tehát egyértelműen javítja a beltéri levegő minőségét.

A Klarstein készülék legfőbb előnye a hagyományos klímaberendezésekhez viszonyítva az alaposan átgondolt energiahatékonyság - energetikai osztálytól függetlenül. 65 Wattos fogyasztás mellett ez az eszköz észrevehetően és tartósan felfrissíti a kisebb és közepes helyiségeket. A 3 sebességfokozat és a - szabadon bekapcsolható - automatikus forgó mozgás lehetővé teszi az aktuális időjáráshoz, a helyiség méretéhez vagy az előrejelzett ülésrendhez való pontos alkalmazkodást.

A léghűtő Klarstein CTR1 következő pozitívuma a teljesen korlátlan elhelyezés. Míg a mobil klímaberendezések kifúvó csövet igényelnek, amely elvezeti a meleg levegőt - tehát ablak közelében kell őket elhelyezni, addig ez a készülék bárhol működőképes. 4 stabil kerekének és fogantyúinak köszönhetően probléma nélkül hordozható.

Üzemelés közben kevés figyelmet igényel, mivel tartálya 8 literes és az óránkénti vízfogyasztás olyan alacsony, hogy azt csak naponta egyszer kell feltölteni - pl. egy szokásos irodai munkanap során. A 2 hozzá tartozó jégakku egymást felváltva támogatja a levegő hűtését.

A készülék vezérlése kényelmes és gyors a távirányítónak vagy a LED kijelzővel ellátott vezérlő panelnek köszönhetően.

Kérjük, vegye figyelembe, hogy a készülék nem klasszikus klimatizáció. A kifújt levegő hűtése a víztartályból való víz / jég párologtatásával valósul meg.

Tulajdonságok

  • 3 teljesítményszint (alacsony, közepes, magas)
  • Természetes üzemmód - egyenetlen légáramlás a természetes légáramlás szimulálására
  • Beépített állítható időzítő max. 9 óra
  • Működési lehetőség hűtőelemekkel vagy jégkockákkal
  • Víztartály kapacitása: 8 liter
  • Kivehető víz/jégtartály a könnyű feltöltéshez
  • Vízszintjelző
  • Integrált vízszűrő rendszer
  • Oldalra süllyesztett fogantyúk a felszerelés hordozásához
  • Hátul beépített porszűrő filterrel
  • Energiatakarékossági funkció
  • Tápegység: 230 V, 50 Hz
  • Friss szellő: három sebességi fokozattal, akár 360 m³/ó légáramlással
  • 4 az 1-ben hatékonyság: ventilátor, léghűtő, párásító és légtisztító egyben
  • Fix fúvási irány vagy a lapátok automatikus forgása a teljes terület lefedése érdekében
  • 4 manőverezhető padlógörgő - nincs szükség telepítésre
  • A folyamatos működéshez 2 hűtőakkumulátorral együtt szállítjuk
  • Maximális működési zajszint: 64 dB
Termékkód: 10029740

Méretek és műszaki adatok

  • 38,8 x 81,5 x 29,5 cm (SZxMxM)
  • Kábel hossza: kb. 1,5 m
  • Tömege: kb. 7 kg

Mi lesz kiszállítva

  • 1 x készülék
  • 1 x távirányító
  • 2 x jégakku
  • A használati utasítást itt tudja letölteni.

Szállítási feltételek

Utolsó darabok a raktáron.

Kézbesítési idő: 1 - 2 munkanap

Vásárlói értékelések
10 értékelés

Ezekről a termékekről még nem írtak recenziót

Vásárlói vélemények más országokból
Ellenőrzött értékelés 19/06/2025

Gute Preis-Leistung

Jó ár-érték arány

Ellenőrzött értékelés 12/08/2024

Der Apparat kühlt schön aber ein Stern Abzug wegen die Technik: manchmal kriegt man gar nicht die Schublade auf weil der ein Ding (keine Ahnung wie es heißt) da hinten hinein klemmt!! Man muss alles soweit ausbauen und dann die Finger sich einquetschen in der Schublade bis man dieses Ding erreicht und nach oben wieder drückt. Das dürfte nicht passieren!!!

A készülék jól hűt, de egy csillagot veszít a mechanikai problémák miatt: néha még a fiókot sem lehet kinyitni, mert valami (fogalmam sincs, hogy hívják) beszorult hátul! Mindent ki kell venni, majd az ujjaidat a fiókba kell nyomni, amíg el nem éred a dolgot, és vissza nem tolod. Ennek nem szabadna megtörténnie!

Ellenőrzött értékelés 06/08/2024

Abdeckung hinter schwierig einzusetzen. Lautstärke etwas hoch, sonst top !

A borítót nehéz behelyezni. A hangerő kicsit hangos, de egyébként nagyszerű!

Ellenőrzött értékelés 18/12/2023

Gutes, einfaches und günstiges Gerät zur Luftbefeuchtung im Winter bei trockener Raumluft. Ob die Ionisierung wirklich so funktioniert wie angepriesen, kann ich nicht sagen, aber die Raumluft ist gut und die Luftfeuchtigkeit erhöht sich schnell auch bei kleinster Stufe und ist nicht zu laut. Der Vorteil hier ist, dass man die Filter herausnehmen und auswaschen kann ohne ständig neue teure Filter kaufen zu müssen, wie bei normalen Luftbefeuchtergeräten :-) Zudem lässt sich der große Wassertank einfach herausnehmen und reinigen :-) Perfekt für die kalte Jahreszeit bei niedriger Raumfeuchtigkeit aber man sollte Feuchtigkeitsmesser benutzen damit man nicht über 60 % Luftfeuchtigkeit im Raum erhält und somit Schimmel etc ... Ich selbst schalte das Gerät bei 55 % Luftfeuchtigkeit aus und schalte es bei 40 % wieder an. Als es draußen Minusgrade hatte ging die Luftfeuchtigkeit auf unter 20 % hier zurück und da war ich froh das Gerät zu haben :-) Ich nehme hier ausschliesslich gefiltertes Wasser um Kalkablagerungen zu verhindern. Daher kann ich das Gerät empfehlen

Egy jó, egyszerű és olcsó párásító száraz beltéri levegőre télen. Nem tudom megmondani, hogy az ionizáció valóban úgy működik-e, ahogy reklámozzák, de a beltéri levegő jó, a páratartalom gyorsan növekszik, még a legalacsonyabb fokozaton is, és nem túl hangos. Az előnye, hogy a szűrők kivehetők és moshatók anélkül, hogy folyamatosan drága újakat kellene venni, mint a hagyományos párásítóknál. :-) Ezenkívül a nagy víztartály könnyen kivehető és tisztítható. :-) Tökéletes a hideg évszakban, amikor alacsony a páratartalom, de érdemes páratartalom-mérőt használni, hogy a páratartalom ne haladja meg a 60%-ot a szobában, ami penészesedéshez stb. vezethet. Én személy szerint 55%-on kikapcsolom a készüléket, és 40%-on kapcsolom vissza. Amikor kint nulla fok alá esett a páratartalom, itt is 20% alá csökkent a páratartalom, és örültem, hogy megvan a készülék. :-) Itt csak szűrt vizet használok a vízkőlerakódások megelőzése érdekében. Ezért tudom ajánlani a készüléket.

Ellenőrzött értékelés 20/03/2022

J’ai trouvé en ce produit ce qu’il me fallait. Simple d’utilisation, on se l’approprie rapidement car il est intuitif avec sa télécommande ou sur commande centrale. Esthétiquement raffiné, il habille harmonieusement votre pièce et très léger, on le déplace assez facilement (avec 4 roulettes à 360°) car pas lourd et peu encombrant. Techniquement, il est assez puissant, au niveau du débit d’air, que l’on règle en puissance du débit ou par mode pour un usage adapté (oscillation pour diffuser l’air de façon homogène et filtré grâce à ses filtres intégrés ou encore un mode programmable où il va progressivement diminuer la vitesse de ventilation jusqu’à l’arrêt complet de l’appareil ou pour préparer le rafraîchissement d’une chambre avant d’aller se coucher. Le plus de ce produit est qu’il a un réservoir assez conséquent ou 2 pains de glace pour diffuser des particules d’eau fraîches version brumisateur. Très appreciable.

Megtaláltam ebben a termékben, amit kerestem. Egyszerű a használata, gyorsan meg lehet szokni, mert intuitív a távirányítója vagy a központi vezérlése. Esztétikailag kifinomult, harmonikusan díszíti a szobát, és nagyon könnyű, könnyen mozgatható (4 db 360°-os görgővel), mivel nem nehéz és nem ormótlan. Technikailag meglehetősen erős, a légáramlás tekintetében, amelynek erejét vagy üzemmódját a megfelelő használathoz állíthatja be (oszcilláció a levegő egyenletes eloszlásához és szűréséhez a beépített szűrőknek köszönhetően, vagy programozható üzemmód, ahol fokozatosan csökkenti a szellőztetés sebességét a készülék teljes leállításáig, vagy a szoba felfrissítéséhez lefekvés előtt). A termék előnye, hogy meglehetősen nagy tartállyal vagy 2 jégakkuval rendelkezik a friss vízrészecskék permetezésére. Nagyon figyelemre méltó.

Ellenőrzött értékelés 19/03/2022

J’ai Bien reçu mon colis . En parfait état . Livré avec une notice , une télécommande et 2 petit bloc glaçon pour rafraîchir l’eau si on veut , pour les journées très chaude . . Ou simplement avoir de l’air bien frais dans la pièce . Je trouve que le design est bien car en longueur et pas trop gros . Les roulette glissent bien . Facile à utilisé ,les modes de fonctionnement sont simple . J’aime mettre un coton avec huile parfumée devant la grille . Le filtre anti poussière est appréciable . Satisfaite de mon achat .

Megkaptam a csomagomat. Tökéletes állapotban. Használati utasítással, távirányítóval és 2 kis jégkockával adok, hogy frissítsd a vizet, ha szeretnéd, nagyon forró napokon. Vagy egyszerűen csak, hogy friss levegő legyen a szobában. Szerintem a dizájn jó, mert hosszú és nem túl nagy. A kerekek jól csúsznak. Könnyen használható, az üzemmódok egyszerűek. Szeretek egy illatos olajjal átitatott vattakorongot a rács elé tenni. A porszűrő dicséretes. Elégedett vagyok a vásárlással.

Ellenőrzött értékelés 18/03/2022

El verano pasado estuve buscando y mirando Enfriadores para mis padres que tiene casa antigua y tampoco quieren consolas, mire marcas y modelos etc.. y me informe sobre ellos, y ahora aprovechando que estaran mas baratos que en verano, he decidido comprar este por su caracteristicas. La verdad que lo he probado esto dias.. (antes de llevarlo a los padres este verano) y el funcionamiento bastante bueno, es ligero y comodo para transportar, lleva ruedas que se pueden poner y quitar (por si lo quieres dejar fijo o movible). Lleva un temporizador, hasta 9 horas, yo solo probe 30 minutos y se apago, probe la opcion de ventilador y enfriador, se nota la diferencia en ambos acciones, ventilador, como un ventilador normal de casa, para mover el aire, pero bien, y el enfriador se nota bastante, que enfria una habitación de tamaño normal, a lo mejor mas grande pues se queda corto, para mis padres que es para la noche le vendra perfecto. Tiene su deposito de agua que es muy comodo para llenar y ademas viene con dos bloques para enfriar y añadirlo al agua. lo que no he probado es la funcion de humidificador, porque tampoco me era interesane... lleva tb un mando a distancia (no vienen las pilas) con las acciones disponibles. La verdad que buena opcion de compra lo que he probado, supongo que habra mejores y peores y espero que tb le gusta a mis padres....

Tavaly nyáron hűtőket kerestem a szüleimnek, akiknek régebbi a házuk, és ők sem akarnak konzolokat. Megnéztem a márkákat, modelleket stb., és utánajártam. Most, kihasználva azt a tényt, hogy olcsóbbak lesznek, mint nyáron, úgy döntöttem, hogy ezt veszem meg a tulajdonságai miatt. Az igazság az, hogy csak az elmúlt napokban próbálgattam (mielőtt idén nyáron elvittem volna a szüleimhez), és egészen jól működik. Könnyű és könnyen szállítható. Kerekei vannak, amelyek fel- és levehetők (ha esetleg egy helyben szeretnéd hagyni, vagy áthelyezni). Időzítője van, akár 9 órára is beállítható. Csak 30 percig próbáltam, és kikapcsolt. Kipróbáltam a ventilátoros és a hűtős opciókat, és mindkét működésben észrevehető a különbség. A ventilátor, mint egy normál háztartási ventilátor, mozgatja a levegőt, de semmi baja. A hűtő elég észrevehető, és egy normál méretű szobát hűt. Talán egy nagyobb túl kicsi lenne. A szüleimnek, akik csak éjszaka használják, tökéletes lesz. Van egy víztartálya, amit nagyon könnyű feltölteni, és két blokk is jár hozzá a hűtéshez és a víz hozzáadásához. Amit még nem próbáltam, az a párásító funkció, mert az sem érdekelt. Távirányítója is van (elemek nélkül) a rendelkezésre álló opciókkal. Amit kipróbáltam, az egy jó vétel. Gondolom, vannak jobbak és rosszabbak is, és remélem, a szüleimnek is tetszik.

Ellenőrzött értékelés 09/03/2022

One Concept CTR-1. J’ai reçu ce magnifique rafraichisseur d’air,ventilateur et humidificateur d’air. Il est énorme et heureusement il est équipé de 4 roulettes pour un déplacement très facile . Sa capacité est de 8 litres d’eau,il est fourni avec 2 packs fraîcheur,d’un filtre anti-poussières. J’aime sa couleur noir et son fonctionnement qui est très simple,une fois la notice lu bien évidemment. Il a 3 vitesses faible,moyenne et forte et je vous assure qu’il est puissant, et grâce à sa minuterie qui dure entre 30 minutes à 9h,une fois programmé plus rien à toucher. Bien évidemment il est équipé d’une télécommande. Facile d’entretien, il suffit de nettoyer le filtre chaque semaine,le réservoir d’eau toute les 2 semaines. Plus qu’à attendre les grosses chaleurs.

One Concept CTR-1. Megkaptam ezt a nagyszerű léghűtőt, ventilátort és párásítót. Hatalmas, és szerencsére 4 kerékkel van felszerelve a könnyű mozgatás érdekében. 8 liter víz űrtartalma van, 2 frissentartó csomaggal és porszűrővel érkezik. Tetszik a fekete színe és a kezelése, ami nagyon egyszerű, persze, ha elolvassuk az utasításokat. 3 sebességfokozattal rendelkezik: alacsony, közepes és magas, és biztosíthatlak, hogy nagy teljesítményű, és az időzítőnek köszönhetően, amely 30 perc és 9 óra között tart, a programozás után már nem kell hozzáérni. Természetesen távirányítóval is fel van szerelve. Könnyen karbantartható, csak hetente tisztítsd a szűrőt, 2 hetente a víztartályt. Most már csak várni kell a nagy melegre.

Ellenőrzött értékelés 08/03/2022

Das Produkt gefällt mir sehr.Seine Multifunktionalität als Ventilator, Luftkühler, Luftbefeuchter und Luftreiniger ist erstaunlich. Es spart so viel Platz. Der Luftreiniger und Luftbefeuchter macht wirklich einen großen Unterschied für mich. Ich habe Allergien gegen Pollen und Staub, aber wenn der Luftreiniger eingeschaltet ist, bekomme ich keine allergische Reaktion. Es ist wirklich ein ’’Game Changer’’ für mich. Jedes Frühjahr hatte ich Niesen, laufende Nase und geschwollene Augen. Jetzt ist das vergessen. Auch im Sommer, wenn Feuchtigkeit zuschlägt, ist der Air Cooler eine tolle Sache. Wenn ich die Kühlakkus hinzufüge, spürt man richtig die kalte Luft im Raum. Es ist auch stark genug, um mein Zimmer sehr schnell zu kühlen. Es ist ein leises Gerät.Die Fernbedienung ist super einfach zu bedienen. Es hat auch eine Lüftergeschwindigkeit und einen Timer. Der Timer ist die Funktion, die ich liebe. Ich schlafe nicht gerne mit eingeschaltetem Ventilator, also schaltet er sich automatisch aus, wenn ich schlafe. Ich empfehle dieses Produkt. Es ist toll!

Nagyon szeretem ezt a terméket. Elképesztő, hogy ventilátorként, léghűtőként, párásítóként és légtisztítóként is használható. Rengeteg helyet takarít meg. A légtisztító és a párásító valóban hatalmas különbséget jelent számomra. Allergiás vagyok a pollenre és a porra, de amikor a légtisztító be van kapcsolva, nem kapok allergiás reakciót. Ez valóban mindent megváltoztatott számomra. Minden tavasszal tüsszögésem, orrfolyásom és duzzadt szemem volt. Most ez elmúlt. A léghűtő nyáron is nagyszerű, amikor megnő a páratartalom. Amikor hozzáadom a jégakkukat, igazán érezni lehet a hűvös levegőt a szobában. Ráadásul elég erős ahhoz, hogy nagyon gyorsan lehűtse a szobámat. Csendes készülék. A távirányító szuper könnyen használható. Ventilátorsebességgel és időzítővel is rendelkezik. Az időzítő az a funkció, amit szeretek. Nem szeretek bekapcsolt ventilátorral aludni, ezért automatikusan kikapcsol, amikor alszom. Ajánlom ezt a terméket. Nagyszerű!

Ellenőrzött értékelés 22/02/2021

Bien reçu mon achat. Qui est conforme à la description faite dans l’annonce . Facile à mettre en route. Une minuterie jusque 9h , une fonction économie d’énergie, une touche qui va bien rafraîchir l’air de la pièce, d’autre pour régler la vitesse... Pratique avec sa télécommande on peut le régler du bout de la pièce . Livré avec 2 bloc de froid à mettre dans le bac à l’arrière pour rafraîchir encore plus. Ventile bien sûr plusieurs directions. Je suis satisfaite

Megkaptam a vásárolt terméket. Pont olyan, mint a hirdetésben. Könnyen indítható. Akár 9 órás időzítő, energiatakarékos funkció, egy gomb a szoba levegőjének frissítéséhez, egy másik a sebesség beállításához... Praktikus a távirányítója, a szoba végéből is állítható. 2 hűtőblokkot is tartalmaz, amelyeket a hátsó tálcába kell tenni a még jobb felfrissítés érdekében. Természetesen több irányban szellőzik. Elégedett vagyok.