Manual de utilizare e cam degeaba. E greu sa intelegi de ce apar diversele erori.
Ce nu e explicat deloc in tot pomelniucl asta tradus pe site e modul de functionare: la filtrul cu osmoza inversa, apa cu impuritati si minerale care nu trece de membrana se intoarce in rezervorul din spate. Astfel, apa devine mai concentrata si aparatul da o ER03. Atunci trebuie sa scoti rezervorul din spate, sa il golesti si sa il clatesti. Si asta trebuie facut la 2-3 zile. Ar fi fost excelent sa aiba o evacuare separata pt apa concentrata care nu trece de membrana.
In rest, merge bine de o luna, filtreaza, incalzeste, face in mare ce trebuie.
Debitul e mai mic decat la modele sub chiuveta, dar merge.
A használati útmutató kissé haszontalan. Nehéz megérteni, miért jelennek meg a különféle hibák. Amit egyáltalán nem magyaráznak el ebben az oldalon lefordított ostobaságban, az a működése: a fordított ozmózis szűrőben a membránon át nem jutó szennyeződéseket és ásványi anyagokat tartalmazó víz visszatér a hátsó tartályba. Így a víz koncentráltabbá válik, és a készülék ER03 hibát jelez. Ezután le kell venni a hátsó tartályt, ki kell üríteni és ki kell öblíteni. És ezt 2-3 naponta meg kell tenni. Kiváló lett volna, ha külön kimenet lett volna a membránon át nem jutó tömény víz számára. Egyébként egy hónapja jól működik, szűr, melegít, nagyjából azt teszi, amit kell. Az áramlási sebesség alacsonyabb, mint a mosogató alatti modelleknél, de működik.